ГОРЕЩО
Външните министри на България и Иран обсъдиха разполагането на американските самолети в "Безмер"
САМО В ПИК! Вижте лъскавия живот на половинката на Владо Загатото - гимнастичката Симона Пейчева обиколила куп държави през последните 2 години (СНИМКИ)
ДПС с последни новини какво се случва с централата им
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС предупреждава: Има ръст на жертвите по пътищата. Демерджиев, улисан в хобито си да трупа нотариални актове, губи битката (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ В ПИК! На Йотова й се изправиха косите от ПИСМОТО, което получи. Бившата жена на Емил Дечев моли президента за помощ: Детето ми е в неизвестност, чух я само за 45 секунди... (ДОКУМЕНТ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Софийската районна прокуратура се очаква по-късно днес да поиска от съда постоянен арест за шеф готвача Андре Токев, съобщава Нова телевизия.
препоръчано
Той беше задържан през уикенда заради шофиране в нетрезво състояние на Околовръстното шосе в София. Тестът с дрегер му е показал 1,9 промила алкохол.
По-късно кръвната му проба, дадена в болница, е отчела 1,7 промила.
По данни на прокуратурата, Токев е бил задържан по време на изпитателен срок по присъда пак за шофиране в нетрезво състояние.
Водещ при Гала се гаври с шефа-рецидивист на пътя Андре Токев
22057
на 02.11.2021
Шеф Андре Токев арестуван пиян зад волана
76400
на 31.10.2021


