ГОРЕЩО
НОВА ПЕРЕ НАЙ-ДОБРЕ: Как телевизията на ППДБ накисна Теди Еврото с главата надолу и сега ще гледа безучастно, докато се дави
БРУТАЛНО ОТ НС! Острие на Слави: Или Гюров е леко глуповат, или е лъжец. Или и двете (ВИДЕО)
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ! Трима свидетели заковали Теодора Георгиева за подкупите от Пепи Еврото
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
Региони
Глоба от 10 000 до 100 000 лева заплашва Брикел заради замърсения въздух на Гълъбово
7325
на 07.08.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
дминистративно наказателно производство по Закона за опазване на околната среда е започнало заради запрашаването на въздуха в Гълъбово от Брикел, съобщиха от Регионалната инспекция по околната среда и водите в Стара Загора, цитирани от bTV.
препоръчано
При вчерашната проверка е установено, че дружеството изпълнява предписанията за оросяване на черното езеро, за да бъде предотвратено повторно запрашаване.
Установено е също така и неизпълнение на условията в комплексното разрешително за експлоатация на депото на ТЕЦ „Брикел“.
Започнало е административно - наказателно производство.
За подобни нарушения Закона за опазване на околната среда предвижда санкция от 10 до 100 хил. лв.
ЗАРАДИ УНИКАЛЕН ХРАМ: Водещо име в световната археология пристигна в Балчик
1032
преди 5 минути
Ограничават движението в тунел „Железница“ за близо денонощие
7054
преди 8 часа


