BG EN

Глобиха 2000 лв. жена, нарекла учителка "Свиньо дебела"

ЧАС ПИК

Глобиха 2000 лв. жена, нарекла учителка "Свиньо дебела"

12405
на 07.11.2014
Глобиха 2000 лв. жена, нарекла учителка Свиньо дебела
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Цапната през устата врачанка отнесе 2000 лв. глоба за обиди, с които засипала детска учителка. Половината от парите са за оплютата даскалица, а другата хилядарка отива в полза на държавата, пише в. "Монитор". Решението е на районния съд и подлежи на обжалване пред окръжния.

препоръчано

Случката се разиграла в двора на забавачка в жилищен комплекс “Дъбника” към 17 часа на 16 юли. Тогава между майката и учителката избухнал конфликт, при който разгневената жена си позволила да използва каруцарски език. Тя нарекла учителката “свиньо дебела”. Крещяла й “на каква се правиш, ти не ставаш за учителка”. Педагожката пък не могла да преглътне обидите и решила да получи компенсация за тях, като заведе дело.


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 9
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК