BG EN

Глобиха канадска баба за люлеещ се стол

Европа

Глобиха канадска баба за люлеещ се стол

12737
на 03.05.2015
Глобиха канадска баба за люлеещ се стол
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията в градчето Сакен /провинция Квебек/ издаде на 91-годишната местна жителка Ивет Вашон глоба от 148 канадски долара /US $ 121/ за шума, който издава нейният люлеещ се стол.

препоръчано

Жалба до полицията срещу старицата е подал неин съсед, а пристигналите полицаи я глобили за нарушаване на "режима на тишината", правилата на който са изложени в местния закон за "съжителство в многожилищни сгради."

"Горката жена е глобена директно в злополучния си стол, когато гледаше телевизия вечерта", каза ред журналисти адвокатът й Шарл Кантен. Той каза, че госпожа Вашон "нарушила закона" още на 17 април, но след като тази история попадна във всички канадски медии, местната полиция решила да преразгледа делото и отмени глобата. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО) Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 89
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК