BG EN

Глория разпродаде турнето си в САЩ

Чалготека

Глория разпродаде турнето си в САЩ

6303
на 12.05.2014
Глория разпродаде турнето си в САЩ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Супер успешно се оказа турнето на Глория в САЩ още от първия концерт, хвали се звездата на чалгата. Тя вече била разпродала билетите за всички концерти и се налагало дори да пуска допълнителни, за да успеят да я видят и чудят всичките желаещи.

препоръчано

На 9 май се състоя първият концерт на Глория пред българската общност в Чикаго. Над 10 хил. сънародници на примата пели до припадък с нея повече от 3 часа, въпреки че изявата трябвало да продължи едва 2 часа.

Програмата на примата включва общо 15 концерта в САЩ и Канада. На 25 май Глория отново ще пее в Чикаго, като нейни партньори на сцената ще бъдат деца от български училища.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Шок в редиците на БСП - депутатите на партията увъртат за смяната на Драгомир Стойнев. А Киселова... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Шок в редиците на БСП - депутатите на партията увъртат за смяната на Драгомир Стойнев. А Киселова... (ВИДЕО)
ново
Днес: 112
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК