Глътка въздух за Зидан след разгром на Реал

7478
на 28.01.2018

Реал" Мадрид разгроми с 4:1 третия в класирането "Валенсия" и се доближи само на две точки от "прилепите" след директния мач от 21-ия кръг на Ла лига. Европейските и световни клубни шампиони изостават на 16 точки от лидера "Барселона", който приема "Алавес" в неделя вечер.

WINBET – Ранно изплащане за брой голове за първи път в България! (18+)

"Реал" вкара два гола чрез Кристиано Роналдо през първото полувреме. В 16-та минута португалският нападател беше съборен в наказателното поле от бившия играч на "Барселона" Мартин Монтоя и се разписа от дузпа за 1:0, а в 38-та получи още един шанс от бялата точка. Този път Монтоя фаулира Карим Бензема и Роналдо вкара за 2:0.

Санти Мина намали с гол с глава за "Валенсия" в 58-та минута, но допуснаха още две попадения. Марсело беше точен в 84-та минута след пас на Марко Асенсио, а Тони Кроос оформи крайния резултат с удар от далечно разстояние секунди преди края на редовното време.

Това беше едва втората победа за "Реал" за новата година в първенството.

САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за последния ден на април: Нова работа за Телеца, Раците да не мърдат много, а Скорпионите да тръгват за чужбина САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за последния ден на април: Нова работа за Телеца, Раците да не мърдат много, а Скорпионите да тръгват за чужбина
ПИК TV! Парламентът заседава извънредно по Закона за хазарта (НА ЖИВО) ПИК TV! Парламентът заседава извънредно по Закона за хазарта (НА ЖИВО)