BG EN

ГНУСНО: Пред ученици и учители - мъж извърши непристойни действия спрямо бившата си

Животът днес

ГНУСНО: Пред ученици и учители - мъж извърши непристойни действия спрямо бившата си

75334
на 05.12.2024
ГНУСНО: Пред ученици и учители - мъж извърши непристойни действия спрямо бившата си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

По искане на прокуратурата в Пирдоп е поискан постоянен арест спрямо мъж, който е буйствал и извършвал непристойни действия в училище в град Златица спрямо бившата си съпруга.

препоръчано

Това се е случило пред погледите на ученици, учители и ръководството на училището. Това съобщиха от прокуратурата на брифинг относно зачестилите случаи на домашно насилие на територията на Софийска област.

От прокуратурата апелира жертвите на насилие, техните роднини, близки, съседи и граждани, които са възприели факти и обстоятелства, свързани с насилие, да сигнализират органите на реда.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО) ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ново
Днес: 150
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК