Гол-красавец за ЦСКА! Намериха ли "армейците" новата си звезда?

23601
на 21.09.2016
Гол-красавец за ЦСКА! Намериха ли армейците новата си звезда?

Гол-красавец дава големи шансове на ЦСКА в мача с Локомотив София от 1/16-финалите на Купата на България. В 54-тата минута на срещата, влезлият като резерва Руй Педро изравни резултата 1:1, реализирайки с мощен изстрел.

Преди това домакините поведоха с 1:0 в 6-тата минута. Руй Педро по всичко личи, може да се превърне в най-добрият трансфер на "червените" през лятото.

ЛОКОМОТИВ СОФИЯ: 24. Любенов, 20. Чатзилиадис, 23. Виячки, 6. Горанов, 25. Пидев, 17. Бузукис, 8. Христов, 16. Ризов, 7. Пеев, 15. Мисяк, 9. Георгиев

ЦСКА: 12. Китанов, 4. Чорбаджийски, 5. Перез, 24. Марин, 7. Виана, 15. Малинов, 25. Джордан, 10. Нунеш, 23. Дюлгеров, 6. Рубен Пинто, 18. Георгиев

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи
ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО)