Гол след гол в Шампионска лига! Реал и Байерн с ключови победи

12612
на 15.02.2017

След като Барселона допусна разгромна загуба с 4:0 от ПСЖ в среща от осминафиналите на Шампионска лига, Реал Мадрид и Байерн Мюнхен не позволиха да се стигне до нови мега сензации в тази фаза на турнира.

Байерн разгроми с 5:1 Арсенал. Гол на Санчес за гостите в 30-ата минута. Алексис изпълни дузпа, Нойер отрази удара, но след това последва добавка от страна на Санчес. За Бейерн се разписаха Робен в 11-ата минута, Левандовски в 53-ата, Алкантара в 56-ата и 63-ата минута и Мюлер в 88-ата минута.

Междувременно Реал победи Наполи с 3:1 на "Бернабеу". Гол на Инсинье в 8-ата минута след сериозна неточност на Кейлор Навас. Бензема в 18-ата минута, Кроос в 49-ата минута и Каземиро в 54-ата минута реализираха за домакините. Реваншите са на седми март, а Байерн и Реал са фаворити за класиране на четвъртфиналите в Шампионска лига.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците
САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО)