"Голдън стейт" пречупи "Портлънд" и е на финал в конференцията

Баскетбол

11998
на 12.05.2016
Голдън стейт пречупи Портлънд и е на финал в конференцията

"Голден Стейт" стана първия финалист в Западната конференция в НБА. В полуфиналния мач шампионите победиха като гости "Портлънд Трейл Блейзърс" със 125:121.

Първата половина на срещата завърши с малко преимущество за домакините. След почивката "Голдън Стейт" изравни играта и поведе. Заключителната четвърт премина в равна борба, но все пак шампионите контролираха ситуацията и успяха да запазят крехкото си предимство до края на мача.

Най-резултатен беше Клей Томпсън с 33 точки. За състава на "Портлънд" 27 вкара Деймиън Лилърд.

"Голдън Стейт» ввзе серията с 4-1 и на финала на конференцията очаква победителя от мача "Оклахома" - "Сан-Антонио". Дюрант и компания водят с 3:2.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 13 май - възможност за успешна изява за Близнаците, запознанство ще промени из основи живота на Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 13 май - възможност за успешна изява за Близнаците, запознанство ще промени из основи живота на Стрелците
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов скочи на ПП от Перник: Само да смеят да пускат колажи срещу мен, излизам и започвам да разказвам за тях, и то с карикатури, които лично съм видял (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Борисов скочи на ПП от Перник: Само да смеят да пускат колажи срещу мен, излизам и започвам да разказвам за тях, и то с карикатури, които лично съм видял (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)