Голеада в Разград! Лудогорец влезе в групите на Лига Европа

55055
на 30.08.2018

Лудогорец победи като домакин с 4:0 Торпедо Кутаиси в мач-реванш от плейофния кръг на Лига Европа. Така разградчани се класират за груповата фаза на турнира.

Гол на Мисиджан в 6-ата минута на "Лудогорец Арена". Кампаняро увеличи преднината на домакините в 38-ата минута - 2:0. Гостите отвърнаха с няколко опасни атаки, при едната Ренан се намеси вещо, от Торпедо също така претендираха за дузпа в края на първото полувре, бялата точка не бе посочена. Междувременно на трибуните се забеляза напрежение свързано с агитката на гостите.

Кампаняро ознаменува силния си двубой с още едно попадение - 3:0 за Лудогорец в 59-ата минута. Вандерсон в 62-ата минута се разписа за крайното 4:0 в Разград.

Първата среща между двата отбора в Грузия завърши при резултат 1:0 за "орлите". Така след общо 5:0 подопечните на Пауло Аутуори се класират за групите на Лига Европа. Участието в каретата на ЛЕ гарантира на "зелените" над 5 милиона лева от наградния фонд на надпреварата и дава възможности за още солидни финансови постъпления.

ЛУДОГОРЕЦ: 33. Ренан, 4. Сисиньо, 30. Моци, 3. Недялков, 6. Натанаел, 18. Дяков, 10. Кампаняро, 88. Вандерсон, 84. Марселиньо, 93. Мисиджан, 28. Кешерю

ТОРПЕДО КУТАИСИ: 89. Квасквадзе, 6. Цинцадзе, 9. Капанадзе, 13. Азацкий, 18. Гегечкори, 19. Куталия, 22. Долидзе, 24. Марин, 27. Хлинка, 30. Кобакидзе, 31. Лачни

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете