ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министерството на водните ресурси на Китай повиши готовността за действие на 2-а степен заради продължаващите проливни дъждове в почти цялата страна, съобщават световните агенции, цитирани от БНТ.
препоръчано
От 4 юли 212 реки в Китай са на пределно допустимите си нива, като 72 от тях са прелели. Счупени са 19 исторически рекорда. Като най-голямото сладководно езеро надвишава пределите си 15 поредни дни.
През седмицата властта отпусна близо 88 млн. долара на най-засегнатите райони. Пострадали от придошлите води са милиони китайци. Стотици хиляди са евакуирани и настанени в спортни центрове и физкултурни салони.
40 души пострадаха при катастрофа с автобус в Турция
10389
на 25.07.2026
Китай започна двудневни учения в Тайванския проток
6870
на 23.07.2026


