ГОЛОВА ДРАМА МЕЖДУ ЛОКО И "ЛЕВСКИ"! Люпко, Камбуров и съдията "главни герои"!

33457
на 07.08.2016
ГОЛОВА ДРАМА МЕЖДУ ЛОКО И ЛЕВСКИ! Люпко, Камбуров и съдията главни герои!

Локо Пловдив и "Левски" направиха футболен спектакъл в мач от 2-я кръг на Първа професионална лига. 4 гола, греди, спорни ситуации и много желание за победа и от двата тима в двубоя. Резултатът 2:2 пък едва ли ще зарадва Петрович, който за поредна среща не записва победа с тима на "сините".

В началото на мача Локо поведе, с гол на Марчев в 3-а минута.

Отборът на Люпко Петрович обаче показа класа в атака. Попадение на Нар в 12-а минута, след това и гол на Адениджи в 13-а минута и пълен обрат в резултата.

Домакините удариха греда в 21-а минута. Локомотив стигна до изравнително попадение в 65-а минута, дело на Камбуров от дузпа. Бялата точка бе посочена за нарушение на Сандберг като ситуацията е спорна.

До края на срещата тимът на "Левски" пропусна едно чисто голово положение, а Камбуров не съумя да стане тотален герой за домакините, шутирайки топката в гредата от близка дистанция. Така мачът завърши 2:2.

Мястото на Петрович начело на "Левски" изглежда несигурно, а отсъждането на главния рефер при дузпата е дискусионно.

ЛОКОМОТИВ (ПД): Пиргов, Крумов, Котев, Везалов, Амрауи, Райнов, Траянов, Марчев, Дани Кики, Райков, Камбуров.

"ЛЕВСКИ": Йоргачевич, Сандберг, Пиргов, Александров, С. Александров, Де Ноойер, Костадинов, Нар, Аниете, Прохазка, Адениджи

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
ПИК TV: Бившият главсек на МВР Петър Тодоров с горещ коментар за трагедията с кола на НСО: Дружките на Кирил Петков на задната седалка не трябва да са обичайна практика ПИК TV: Бившият главсек на МВР Петър Тодоров с горещ коментар за трагедията с кола на НСО: Дружките на Кирил Петков на задната седалка не трябва да са обичайна практика