Голям екшън! Шок за "гражданите" на "Селхърст Парк"!

21746
на 31.12.2017
Голям екшън! Шок за гражданите на Селхърст Парк!

Манчестър Сити най-после бе спрян! Тимът на "гражданите" врътна 0:0 при визитата си на Кристъл Палас на "Селхърст Парк" часове преди Нова година в среща от 21-ия кръг на Висшата лига, акцентира "Гол".

Нещо повече, домакините бяха на косъм да нанесат първа загуба на манчестърци за сезона, но пропуснаха дузпа в самия край на мача.

Бентекe не реализира от добра възможност за Палас през първата част, а Таузънт шокира всички с удар в аут от 10-ина метра четвърт час преди края. Агуеро, Гюндоган, Де Бройне и Сане пък се разминаха с гола за Сити.

В последната минута Палас получи спорна дузпа, за фаул на Стърлинг срещу Заха, но Лука Миливоевич стреля в тялото на Едерсон и пропусна да вкара за първата загуба на "гражданите" от началото на кампанията.

За гостите тежки травми получиха Габриел Жесус и Кевин де Бройне, като състоянието им тепърва ще се оценява.

За Палас също принудително бяха заменени двама - Скот Дан и Джейсън Пънчън.

След това равенство "гражданите" имат преднина от 14 точки пред втория Челси. Те не са завършвали годината с победа от 2013 г., като вече трети сезон приключват с равенство.

Това можеше да бъде 19-и пореден шампионатен успех за Сити, но серията на тима приключи.

Кристъл Палас - Манчестър Сити 0:0

Кристъл Палас: Хенеси, Ван Анхолт, Дан, Томкинс, Фосу-Менса, Ридуелд, Миливоевич, Кабай, Заха, Бентеке, Таузънт

Манчестър Сити: Едерсон, Мангала, Данило, Отаменди, Уолкър, Де Бройне, Фернандиньо, Гюндоган, Силва (81 - Туре), Жесус (23 - Агуеро), Сане.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите
Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО) Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО)