Голям обрат в началото на мача! Водим с 2:1 на Италия след 17-ата минута

6446
на 28.03.2015

ПИК с нов канал в Телеграм

Шокиращо начало беляза двубоя между България и Италия на националния стадион „Васил Левски”. Още в 4-ата минута инкасирахме гол. Положението на италианците дойде след центриране отляво. Вратарят Николай Михайлов не успя да го засече, при което защитникът ни Йордан Минев си отбеляза автогол под пресата на италиански нападател.

В 11-та минута Ивелин Попов успя да изравни след пробив през центъра. Той стреля от около 17 метра извън наказателното поле и взриви публиката на „Васил Левски”.

В 17-ата минута нашите отнеха топката в центъра и организираха перфектна контра. С няколко бързи хода топката стигна отдясно, последва центриране, при което Илиан Мицански отбеляза за 2:1.

България: Михайлов, Бодуров, Й. Минев, Манолев, Ал. Александров, М. Александров, Попов, Миланов, Гаджев, Дяков, Мицански

Италия: Сиригу, Киелини, Дармиан, Антонели, Бардзали, Бонучи, Кандрева, Верати, Бертолачи, Дзадза, Имобиле

Съдия: Дамир Скомина (Словения)

България е на четвърто място в групата с 4 точки. Италия е втора с 10 точки, на 3 от тима на Хърватия, който победи с 5:1 Норвегия.

САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)