ГОЛЯМ УСПЕХ! Манчестър Сити е новият шампион на Англия

ЧАС ПИК

10271
на 15.04.2018

Тук можеш да откриеш игрите на efbet, в които се крие Extra Bonus (18+)

Уест Бромич Албиън шокира Манчестър Юнайтед и го победи с минималното 1:0 насред „Олд Трафорд“ в двубой от 34-ия кръг на Премиършип. По този начин "Манчестър Сити" си осигури шампионската титла във Висшата лига пет мача преди края на сезона. Единственото попадение в срещата отбеляза Джей Родригес в 73-та минута.

Уест Бромич поведе в резултата в 73-та минута. След центриране от корнер в наказателното поле на Манчестър Юнайтед Крейг Доусън натисна Неманя Матич във въздушния двубой, който принуди сърбина да сбърка и той свали топката на Джей Родригес, който с глава вкара топката във вратата на Давид де Хеа.

С това поражение на Манчестър Юнайтед, Манчестър Сити е недостижим на върха пет мача преди края на сезона. „Гражданите“ имат аванс от 16 точки пред „червените дяволи“. Манчестър Сити е лидер с 87 точки, докато Манчестър Юнайтед е втори със 71 точки. Уест Бромич Албиън е последен с 24 точки, но тази победа запазва шансовете на отбора за оцеляване във Висшата лига.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 29 март - Лъвовете се радват на материални успехи, поредната интрига пречи на Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 29 март - Лъвовете се радват на материални успехи, поредната интрига пречи на Скорпионите
Соня Момчилова пред ПИК TV за закона за дезинформацията: Опасно е безогледно да се налага контрол и цензура. С каква експертиза министри и ДАНС ще преценяват кое е истина?! (ВИДЕО) Соня Момчилова пред ПИК TV за закона за дезинформацията: Опасно е безогледно да се налага контрол и цензура. С каква експертиза министри и ДАНС ще преценяват кое е истина?! (ВИДЕО)