ГОРЕЩО
ГОРЕЩО! Лятото идва с жега, живакът скача до 33 градуса, прохладно само в планините (КАРТА)
ОТСЕГА ГИ ОПЛЮХА: "Интелектуалната мощ" на ППДБ не успя да намери читав кандидат и им спускат Гюро. Каква драма, някой ще плаче в съблекалнята!
ОЩЕ ВЪПРОСИ СЛЕД АКЦИЯТА ЗА "КАЛАШНИЦИТЕ": Има ли данни лица от криминалния контингент да са използвани като информатори на полицията?
ВОЙНА В ДСБ: Битката за лидерския пост става все по-ожесточена
СЛЕДВАЩИЯТ ПРЕЗИДЕНТ! Валерия Велева: Йотова ще е кандидатурата на Радев и ще спечели с над 50%. ДПС ще играят със свой човек. Борисов е в много тежка ситуация
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ветеранът Мини Якобсен, който в момента е анализатор на националната телевизия TV2 Norge, прогнозира, че вундеркиндът Мартин Йодегор няма да започне като титуляр срещу България. Младото попълнение на Реал Мадрид ще стане жертва на дефанзивната тактика, които всички очакват да бъде поставена.
препоръчано
Срещата от група Н на Европейските квалификации е в четвъртък от 21.45 часа на националния стадион Васил Левски.
"Мисля, че Хьогмо няма да го натовари с дефанзивни функции и по-скоро ще го пусне в течение на мача, прогнозира легендата.
Норвегия без четирима основни играчи срещу България
4403
на 01.09.2015


