Голямо дерби! Меси герой за Барса! (БУТИЛКИ ЛЕТЯТ КЪМ ЛЕО)

18262
на 22.10.2016

Отборът на Барселона победи като гост Валенсия с 3:2 в дерби от 9-ия кръг на Примера дивисион. Гол на Лионел Меси от дузпа в добавеното време на срещата донесе успеха за Барса

Преди това Меси в 22-ата минута даде преднина в резултата на Барселона. В 52-ата минута домакините възстановиха равенството чрез Мунир. Четири минути по-късно Валенсия поведе, гол вкара Родриго. Луис Суарес в 62-ата минута на двубоя реализира за 2:2.

А накрая Меси донесе успеха на тима си. Дискусионна ситуация и сериозни протести от страна на играчите на домакините при дузпата. Също така и бурни реакции на феновете на Валенсия. Бутилки полетяха към Лео след гола от Меси в продължението на двубоя.

След шестия си успех от началото на сезона Барселона излезе на върха в класирането, изпреварвайки с по точка Атлетико Мадрид и Реал Мадрид, които обаче са с по мач по-малко.

Валенсия регистрира шесто поражение в кампанията, като тимът е на 15-а позиция.

САМО В ПИК: Ето го топ хороскопа на Алена за празничния 11 май - нерешими проблеми връхлитат Везните, Водолеите да подхождат с разум във всичко САМО В ПИК: Ето го топ хороскопа на Алена за празничния 11 май - нерешими проблеми връхлитат Везните, Водолеите да подхождат с разум във всичко
Д-р Калоянов с убийствен анализ: Кирчо, Кокорчо и цялата жълтопаветна пасмина се чувстват безнаказани. Посягайки на Колтуклиева, тези хора посягат на свободата ни! Това са новите комунисти и фашисти (ВИДЕО) Д-р Калоянов с убийствен анализ: Кирчо, Кокорчо и цялата жълтопаветна пасмина се чувстват безнаказани. Посягайки на Колтуклиева, тези хора посягат на свободата ни! Това са новите комунисти и фашисти (ВИДЕО)