BG EN

Голямото пътуване започва - над 700 хил. българи ще напуснат домовете си

Животът днес

Голямото пътуване започва - над 700 хил. българи ще напуснат домовете си

11673
на 22.12.2014
Голямото пътуване започва - над 700 хил. българи ще напуснат домовете си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

олямото пътуване започва. Очаква се още от днес много българи да пътуват заради настъпващите празници. Според Института за анализи и оценки над 700 хил. българи ще напуснат домовете си, за да празнуват Коледа и Нова година навън. Около 160 хил. тръгват за чужбина, информира ТВ 7.

препоръчано

Силният трафик и задръстванията ще започнат още от ранния следобед на 23 декември и на 24-и сутринта. Очаква се натоварване по пътищата и на 30 декември от обяд.

Най-голям трафик се очаква по основните магистрали на градовете, по граничните пунктове - Кулата, Маказа и Дунав мост. Експертите очакват силен трафик и от румънски туристи, които минават транзитно през България за Гърция.

От 25 декември полицаи започват проверки по метода "Широкообхватен контрол" по малките пътища, курортите и местата с интензивно движение. Ще се следи за употреба на алкохол, наркотици, техническа неизправност на колите, застраховка "Гражданска отговорност".

Инспекциите ще продължат до края на празниците.


Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО) ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК