Гонзо отново не се даде на Лудогорец, Черно море изтръгна точка в продължението

7344
на 13.04.2014

Черно море и Лудогорец завършиха наравно 1:1 в интригуващ мач от 33-ия кръг на "А" група, игран на "Тича". Шампионите поведоха в 78-ата минута с гол от дузпа на Христо Златински. Наказателният удар беше отсъден за игра с ръка на бранителя на "моряците" Сашо Александров.

В 92-ата минута Бакари изравни за варненци и така Георги Иванов-Гонзо се превърна в кошмар за разградчани. И в трите мача между двата отбора този сезон Лудогорец не успя да постигне победа над Черно море. На 31 август "моряците" ликуваха след 3:1 на "Тича", а през есента двубоят на "Лудгорец Арена" завърши 1:1, като отново Бакари се разписа.

След равенството днес Лудогорец има 70 точки и води с 6 на втория Литекс. Третият ЦСКА е с 61, а от 19:30 часа излиза на "Лаута" срещу Локомотив (Пловдив). Черно море е на 6-ото място с 50 точки.

ЧЕРНО МОРЕ - ЛУДОГОРЕЦ 1:1
0:1 Христо Златински (78-дузпа), 1:1 Бакари (90+2)

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми
САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО)