ГОРЕЩО
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
СТРАШЕН КАРЪК: Асен Василев пак не успя да удари кьоравото след този ход на Делян Добрев
ЯБЪЛКАТА НА РАЗДОРА: Асен Василев тотално отсвирил Божанков за лулата на мира
ВЪРВЯТ КЪМ ЗАКРИВАНЕ: Още две от лицата на "Промяната" напускат партията?
ГОРЕЩО! Откриха СНИМКА на Васил Терзиев с Калушев и Ивей - петроханците били на представянето на кандидатурата му за кмет
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Играчите на Черно море сюрпризираха приятно преди сутрешната тренировка своя наставник Георги Иванов-Гонзо, който днес е рожденик .
препоръчано
Футболистите направиха изключително оригинален подарък на треньора – старинен пистолет, който е копие на един от старите бански войводи, съобщава официалният сайт на Черно море.
Играчите обещаха да зарадват Гонзо и с победа и добра игра в днешната контрола на тима срещу „Пирин“ Гоце Делчев следобяд.
Вчера в лагера на “моряците” също имаше празничен повод, след като националът Александър Александров стана за втори път щастлив баща на момиче.
Цървена звезда си хареса ас на ЦСКА
4586
преди 3 часа
ФУТБОЛНА БОМБА: Французи готови да наливат милиони в роден клуб
16555
на 13.03.2026
Иран се отказа от участие на Мондиал 2026
12624
на 13.03.2026
ЗАВРЪЩАНЕ: Халф на Ботев Пловдив пак в националния отбор
12111
на 13.03.2026


