BG EN

Гонзо се закани: Първото, което ще направя, е да освободя Лечков, Костадинов и Касабов

ГОРЕЩО
Топ новина

Гонзо се закани: Първото, което ще направя, е да освободя Лечков, Костадинов и Касабов

47079
на 17.03.2024
Гонзо се закани: Първото, което ще направя, е да освободя Лечков, Костадинов и Касабов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Новоизбраният президент на БФС Георги Иванов-Гонзо заяви, че първото, което ще направи е да освободи Йордан Лечков, Емил Костадинов и Михаил Касабов от структурата на централата.

препоръчано

"Не съм опитал президентското кресло. Смятам, че имаме достатъчвно време да си изпълним целите за следващата седмица. Има големи отговорности и големи очаквания от хората.

Първото, което ще направим в началото на следващата седмица, е да освободим двамата вицепрезиденти Йордан Лечков и Емил Костадинов, както и в.и.д. президент Михаил Касабов", заяви Иванов пред БНТ.

"Ще направим проверка на всички служители, които са с трудови договор, за да видим кой се е справил през годините. Ще започнем да изграждаме новата структура. Ще има и хора, които ще бъдат освободени, но ще пипаме внимателно, защото първенството е в разгара си. Трябва да не правим грешни стъпки, докато първенството върви, а после ще направим големите промени през юни", добави Гонзо.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 17 юни: Овенът, Скорпионът и Телецът да не пътуват, Везните вече си вярват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 17 юни: Овенът, Скорпионът и Телецът да не пътуват, Везните вече си вярват
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Проф. Чуков с топ анализ на войната в Близкия изток: Ситуацията е много тежка. Двете държави няма как да продължат да живеят заедно в един район (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Проф. Чуков с топ анализ на войната в Близкия изток: Ситуацията е много тежка. Двете държави няма как да продължат да живеят заедно в един район (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента