BG EN

Горан Блажевич: Дойдох в "Левски", защото тук плащат добре

Футбол

Горан Блажевич: Дойдох в "Левски", защото тук плащат добре

16396
на 23.09.2013
Горан Блажевич: Дойдох в Левски, защото тук плащат добре
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вратарят на "Левски" Горан Блажевич остана доволен от първия си мач в "А" група с екипа на "сините". Той сподели, че една от основните причини, които са го накарали да дойде на стадион "Георги Аспарухов" са отличните финансови условия, които са му предложили от столичния тим.

препоръчано

"Добре се представихме, спечелихме три точки. Следвахме тактиката на треньора и мисля, че това бе ключът към победата. Мисля, че в България има повече добри отбори, докато в Хърватия е само Динамо", коментира снажният страж.

"Недобрата финансова ситуация в моя отбор ме накара да напусна Хърватия. Мениджърът ми предложи да дойда в "Левски", защото тук плащали добре. И преди бях чувал за отбора. Знам го още от мачовете с Хайдук (Сплит). Сега се радвам, че съм тук, че играя и се надявам да се класираме високо в таблицата, за да можем да играем в Европа", добави 27-годишният Блажевич.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 118
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК