BG EN

ГОРЕЩА ПРОГНОЗА СЛЕД ИЗБОРИТЕ В САЩ! Експерт удари демократите с фондации у нас: Не искаме още от същото, те направиха такъв прехода!

Животът днес

ГОРЕЩА ПРОГНОЗА СЛЕД ИЗБОРИТЕ В САЩ! Експерт удари демократите с фондации у нас: Не искаме още от същото, те направиха такъв прехода!

23468
на 10.11.2016
ГОРЕЩА ПРОГНОЗА СЛЕД ИЗБОРИТЕ В САЩ! Експерт удари демократите с фондации у нас: Не искаме още от същото, те направиха такъв прехода!
Автор:   ПИК

Стефан Гамизов предрече срив на България, ако Румен Радев стане президент

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Не искаме още от същото. Българската политическа реалност е формирана от демократите в САЩ. Това заяви пред Нова телевизия енергийният експерт Стефан Гамизов на въпрос изненадваща ли е победата на Доналд Тръмп на президентските избори в САЩ.

препоръчано

"Демократите с фондациите си у нас направиха такъв прехода. Светът няма да свърши обаче с победата на Тръмп", категоричен е той.

"Путин не искаше Тръмп на власт. Обкръжението на Доналд Тръмп се състои от едни влиятелни републикански политици. Нито Тръмп с егото си ще се разбере с Путин, нито обратното", допълни експертът.

"Най-важното нещо е как ще се отрази изборът на Тръмп на България. За нас е важно кой ще стане президент у нас. Да припомним, че точно демократът Клинтън, когато беше избран за президент, направи така, че в България комунистите да останат ненаказани", сподели Гамизов.

"Политиците не разбират, че в света с едно кликване на телефона вече всичко е ясно. Хората обвиняват в частност политиците в България и в глобалност в света, в корумпираност, злоупотреби и разрушаване на капитализма", увери той.

По думите му изборът на Хилари Клинтън щеше да бъде много трагичен за България, защото нямаше да доведе до никаква промяна. "Неделните избори са изключително важни за България, под условие, че не можем да допуснем Румен Радев да стане президент. Ако в неделя на поста инсталираме един втори Георги Първанов, януари месец България ще започне да се срива с бърза скорост", заключи Гамизов.

В предаването взе участие и журналистът Иво Инджев. "Тук битката не е между републиканци и демократи. Колкото до твърденията, че Путин не го иска на власт, тогава защо руските депутати станаха и започнаха да го аплодират след победата му", попита той.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК