ГОРЕЩО
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
Политика
ГОРЕЩА ТЕМА! Ветеринарен шеф разкри: Голяма част от прасетата в задния двор са нелегални - протестите са вредни и опасни
28819
на 02.08.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Протестите заради африканската чума по свинете са вредни", алармира в ефира на Нова телевизия председателят на Софийската колегия на Българския ветеринарен съюз д-р Димитър Яновски. Според него протестите само можели да утежнят и без това много тежкото положение.
препоръчано
"Хората трябва да съдействат. За да не се стигне до още по-тежко положение", поясни д-р Яновски. Популацията на дивите свине се увеличавала в момента. До месец чумата можела да обхване цялата страна.
Голяма част от прасетата в задния двор били нелегални според д-р Яновски. Затова трябвало да се постъпва с разбиране колко е сериозен проблемът.
свързани новини


