BG EN

ГОРЕЩА ТЕМА! За убиеца от Лозен, насилието и преклонението към кремълското мракобесие

Акценти

ГОРЕЩА ТЕМА! За убиеца от Лозен, насилието и преклонението към кремълското мракобесие

46939
на 07.08.2023
ГОРЕЩА ТЕМА! За убиеца от Лозен, насилието и преклонението към кремълското мракобесие
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Разсъжденията си за убиеца от Лозен, насилието и преклонението към кремълското мракобесие публикува конституционалистът Борислав Цеков на стената си във Фейсбук.

препоръчано

Ето какво пише той:

Това е убиецът от Лозен. И той като садиста от Стара Загора, като съдийката Гьонева, като уволненият от БАН за възхвала на насилието срещу жени и пр. - западните ценности им били виновни, русский мир искали.

Без да отиваме в крайни съждения, сходната ценностна ориентация не може да не прави впечатление - насилие и поклонение пред кремълското мракобесие.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО)
ново
Днес: 39
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК