ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бяхме подведени за съдържанието на билборда на полицейския синдикат на бул. „Евлоги и Христо Георгиеви” от агенция „Аргент”, че става въпрос за събитие. Това обяви в писмо до медиите Тихомир Младенов, изпълнителен директор на фирмата за външна реклама „Метрополис”.
Затова компанията е свалила вчера билборда на английски език, с който служителите на МВР смятаха да посрещнат евроделегатите, за да се оплачат от ниските си вазнаграждения.
„Метрополис груп” АД е търговско дружество с комерсиални цели и никога не сме предоставяли медийния канал, с който оперираме, като трибуна за подобен тип изяви, пише в съобщението на фирмата.
Както ПИК първи съобщи, темата бе коментирана и от премиерът Бойко Борисов.
„Това, което съм разпоредил на Лиляна Павлова, е колкото искат билбордове от рекламата, която имаме за председателството, да им се предостави, защото не ни пречат“, уточни той.


