ГОРЕЩО В ПИК: Бойко шампион в снега - премиерът с паметен гол за Бистришките тигри, мачкат със 7:1 (СНИМКИ)

СПОРТЪТ ДНЕС

52464
на 05.12.2019

Премиерът Бойко Борисов и отборът му "Витоша" Бистрица спечелиха вчера Зоналния финал за ветерани на домашния си стадион. Тигрите са сломили противника си ОФК "Беласица" Петрич с цели 7 гола срещу само един за гостите.

В редиците на "Витоша" премиерът Борисов е изиграл като титуляр целия мач в снежните и студени условия. Той е реализирал и паметен гол.

В отбора на ветераните на Бистрица сред титулярите са били още Христо Йовов, Георги Гинчев, Светослав Петров, Георги Пеев и Чавдар Атанасов.

Така отборът на премиера Борисов стана първенец на зона "Югозапад" в първенството на ветераните.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 19 март САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 19 март
ПЪРВО В ПИК TV! Часът на истината наближава - минути преди Мария Габриел да върне мандата, Кенет Мертен излезе от президентството (НА ЖИВО) ПЪРВО В ПИК TV! Часът на истината наближава - минути преди Мария Габриел да върне мандата, Кенет Мертен излезе от президентството (НА ЖИВО)