BG EN

ГОРЕЩО В ПИК! Георги Марков: Опитът да бъдат отстранени Борисов и Пеевски от политиката ще е неуспешен! Гюров е селско момче - изборите вече са опорочени, ще ги правят "Америка за България“ и Сорос

Час Пик ГЛАВНА

ГОРЕЩО В ПИК! Георги Марков: Опитът да бъдат отстранени Борисов и Пеевски от политиката ще е неуспешен! Гюров е селско момче - изборите вече са опорочени, ще ги правят "Америка за България“ и Сорос

75010
преди 1 часа
ГОРЕЩО В ПИК! Георги Марков: Опитът да бъдат отстранени Борисов и Пеевски от политиката ще е неуспешен! Гюров е селско момче - изборите вече са опорочени, ще ги правят Америка за България“ и Сорос
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Уважаеми читатели на ПИК, трагикомичният кастинг за служебни премиери от Менюто на Христо Иванов и под журито на президента приключи катастрофално. 

препоръчано

Служебен премиер ще ни бъде онзи Гюров от ППДБ, което веднага прави изборите опорочени, защото той е нелегитимен и отстранен от поста на подуправител нa БНБ, което е публично известно и лесно проверимо. Човекът е обжалвал и делото отлежава във Върховния административен съд.

Сериозни учени по право - от проф. Пламен Киров до проф. Огнян Герджиков предупредиха, че Гюров не може да бъде служебен премиер и изложиха подробни мотиви. Прочее, казусът Гюров няма да затрудни и студенти от първи курс по право в Софийския университет.

Между другото, още след излизане от президентството Гюров изтърси клишето: “България е в Европа, а в Европа изборите са честни“.

С това той ярко показа, че няма представа от политика! Ами една от големите бели, които неолибералите нанесоха на Европа, наред с ликвидиране на християнския й характер, е именно опорочаването на изборите.

Ярък пример са Розовите съдилища и прокуратури във Франция, които се мъчат да отстранят от президентските избори Льо Пен - лидер на най-голямата партия. За всеки случай, да не вземе да се яви отново на избори, взеха та осъдиха и дори вкараха в затвора президента Саркози.

В Румъния, след брутална намеса на Урсула, Макрон и Александър Сорос, беше декласиран и лишен от право на участие в изборите Калин Джорджеску.

В Германия многократно се прави опит за забрана на Алтернатива за Германия, която е подложена на политически репресии, наподобяващи тези през комунизма. Неслучайно това беше изрично посочено от Ванс на Мюнхенската конференция за сигурност лани, а тази година той бойкотира форума заради недопускане на делегати на Алтернативата. В крайна сметка, от немай къде, бяха допуснати трима от хората на Алис Вайдел и Америка последно ще бъде представена от Марко Рубио, който веднага след това, в понеделник, идва в Будапеща да удари рамо на Орбан, който пък отива на заседание на Съвета за мир при Тръмп.

Колкото до това, че България е Европа, разбира се, това е така. Но за жалост, сме в периферията. Гюров е селско момче, пътувало из Европа и би трябвало да е видяло, че такива разсипани и мизерни като нашите села, никъде няма. Нашите села са 100 години след унгарските. Достатъчно е да се видят Нареченски бани-  Les Miserables! A немците, удивени от лечебния въздух и вода, правят станция през Втората световна война за своята войска. Предимно военни летци да ходели там за бърз релакс.

Къде, в коя страна по света, входът на държавата е толкова плачевен като нашия Терминал 1? Та това е истински курник!

Понеже ме бива в прогнозите, да кажа: тези избори ще се провеждат под егидата на “Америка за България“ на провалилата се Демократическа партия и Александър Сорос. Те ще бъдат оспорвани като нелегитимни по време на цялата кампания и опорочени наред с изложеното и заради ужасяващата цензура по Сорос ТВ - Нова и БТВ, които лишават гражданите от конституционното им право на свободно формиране на политическата воля чрез липсата на информация до откровена дезинформация.

България е затънала неспасяемо в блатото на Сорос, а ППДБ са неговото НПО, върнало ни в 1944 г. с ареста на Борисов.

Опитът да бъдат отстранени Борисов и Пеевски от политиката ще е неуспешен. Бойко, който направи единствен за 37 години зрими неща за България, независимо от изборния резултат, ще продължи да управлява 5 милиона българи на местно ниво, защото има 2/3 от кметовете в страната. Всъщност, местната е единствената стабилна власт в страната. Другите са временно изпълняващи. ГЕРБ си остава партията с национално покритие в цялата страна. 

Пеевски освободи България от Доган, съсипал старта на българската демокрация още през 1992 година със свалянето на Стефан Савов и правителството на СДС. Той ще бъде пожизнен сенатор, защото има зад гърба си етническа партия и подкрепа на нейните кметове.

България отива на избори със служебно правителство на ППДБ. Това е анти Тръмп правителство. Купихме си фабрика като на 8 септември 1944 г. Изборите до дупка неизменно ще продължат. Само ние не разбрахме, че времето на Сорос в света изтича.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Случаят Петрохан ще взриви кабинета „Гюров“, ако има и сянка на политически чадър (ВИДЕО) Цветанка Андреева пред ПИК TV: Случаят "Петрохан" ще взриви кабинета „Гюров“, ако има и сянка на политически чадър (ВИДЕО)
ново
Днес: 104
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК