BG EN

ГОРЕЩО В ПИК: Културистът от Дубай, оглавил НАП, фен на Божков (СНИМКА)

Акценти

ГОРЕЩО В ПИК: Културистът от Дубай, оглавил НАП, фен на Божков (СНИМКА)

59365
на 14.05.2021
ГОРЕЩО В ПИК: Културистът от Дубай, оглавил НАП, фен на Божков (СНИМКА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Културистът Румен Спецов, който стана шеф на НАП след поредната спорна рокада на служебното правителство на Румен Радев, се оказа фен на избягалия в Дубай олигарх с 19 обвинения Васил Божков, видя ПИК.

препоръчано

Освен че Спецов от години също живее в Дубай, където се занимава с културизъм, от профила му в социалната мрежа Фейсбук става ясно, че той е харесал официалната страница на Васил Божков.

Така освен че са съграждани, оказва се, че новият шеф на НАП е и сред феновете на олигарха, който преди година и половина избяга в Дубай и все още се укрива от българското правосъдие.

Припомняме, че Румен Спецов работи дълго време в добричката структура на НАП, като за последно е част от администрацията на агенцията през 2015 година. Преди да отпътува за Дубай, той е бил експерт в един от най-ключовите отдели - дирекция „Разследване на особени случаи“ (РОС), която е основната структура за противодействие на данъчни измами в НАП. Този отдел има за задача да разкрива различни форми на измами, свързани с данъчната система и източването на ДДС.

След като заминава за Дубай, където в момента се уркива и Васил Божков, Спецов започва активно да се занимава с културизъм и здравословно хранене, а профилите му в социалните мрежи изобилстват с полуголите му мускулести снимки.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК