ГОРЕЩО
Николай Попов позна: Експертът по делото “Сияна” Станимир Карапетков позорно избяга от съда
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
КРУПЕН ОБИР! Голяма сума изчезна мистериозно от апартамент на бизнесмен в Банско
ЖЕСТОК ЕКШЪН! Руди Гела скъса шортите на ИвИлин: Ти си пълен тъпак и смешник! За пръв и последен път си в парламента (ВИДЕО)
ТРУДНИТЕ ВЪПРОСИ, на които Радев ще ТРЯБВА да отговори. Ето основната РАЗЛИКА между летеца и Борисов
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руските сили са превзели селището Архангелске в източната част на Донецка област, съобщи агенция "Интерфакс", като се позова на изявление на руското Министерство на отбраната от днес.
препоръчано
Според ведомството руските сили напредват също и в Харковска област в североизточната част на Украйна, след като са отблъснали две контраатаки на украинските сили.
Агенция Ройтерс обаче отбелязва, че съобщенията не могат да бъдат потвърдени чрез независими източници, предава БТА.
BILD: Руснаците превзеха Ласточкино и Работино
36645
на 25.02.2024


