BG EN

ГОРЕЩО! Племенникът на Слави Трифонов купонясва по нощите с пищна блондинка (СНИМКИ)

Шоу свят

ГОРЕЩО! Племенникът на Слави Трифонов купонясва по нощите с пищна блондинка (СНИМКИ)

125321
на 20.01.2018
ГОРЕЩО! Племенникът на Слави Трифонов купонясва по нощите с пищна блондинка (СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-голямата слабост на Слави Трифонов, неговият племенник Теодор вече втори ден обикаля заведенията и нощните клубове в Благоевград, съобщи струма.ком.

препоръчано

Чаровният младок, за когото се твърди, че ще получи цялото наследство от вуйчо си разпуска в областния център в компанията на чаровна певица. Това е бившата солистка на Биг Бенд Благоевград Анели Никова.

Вчерашният тежък ден за двойката приключи в нощния клуб The MOON. В средата на миналата година двамата влязоха с гръм и трясък в интернет пространството, като някои дори побързаха да оженят Теодор за благоевградчанката. За сега двамата твърдят, че са просто добри приятели, които умеят да се забавляват на макс.

Макар, че нерядко доброто приятелство прераства в голяма любов. Анели е бойно македонско девойче с приятен глас и много хъс и няма да ни учуди, ако младежът превърне приятелството в любов. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Унижиха кабинета Гюров от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО) Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 13
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК