ГОРЕЩО
Нова брутална агресия в Пловдив - собственик на заведение прати 13-годишен в болница, защото сбъркал тоалетната със склада
Димитър Николов ОПРОВЕРГА СЛУХОВЕТЕ, че ще се кандидатира за президент: До "Евровизия" няма да се занимавам с политика
ПСИХАРИЯ: Интервю на Явор Божанков се превърна в хорър сцена (ЗЛОВЕЩО ВИДЕО)
АЛО, ТЕРЗИЕВ: Една от новите метростанции не прилича на нищо - пукнати стъкла висят над главите на хората, ескалаторите не работят (СНИМКИ)
Излязоха изравнителните сметки за парното в София
ЧАС ПИК
Горещо! Футболист на "Левски" разкри как скандална плеймейтка прави оргии с отбора на "сините"
36478
на 26.01.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Футболист на „Левски“ заснел Дарина Калчева и нейна приятелка, докато правят джиджи-биджи, твърди HotArena.
По думите му плеймейтката често е поръчвана от ритнитопковци и голяма част от „Левски“.
„Навремето Дарина и приятелката й надраскаха колата на футболист от Левски, след като разбраха, че ги е снимал по време на секс. Оргията продължила 3 часа, а накрая им платил по 300 лева и ги изгонил. В последствие разбрали, че ги е снимал и показвал клипчето на приятели“, разказва информаторът.
Той ни изпрати и снимка на Калчева с въпросната приятелка, която по думите му била фризьорка. Двете позират с разтворимо кафе „Levski“ и „Ludogorec“.
препоръчано
свързани новини


