ГОРЕЩО
КОЙ купува изборите? 56 милиона за НПО, 1,20 евро за Митка…
ПРЕДИЗБОРЕН АНАЛИЗ: Вотът на 19 април под риск от оспорване, тандемът Василев–Мирчев се пропуква, ДПС печели от ситуацията
ЕКСПЕРТ СЪС СТРЯСКАЩА ПРОГНОЗА: Ако Ормуз остане затворен още месец, чака ни криза като при COVID-19
Gen Z-тата на ППДБ се правят на слепи и глухи за корупцията около Лена, Денков, Радан, Линда и Козилата Ерато
Задържаха за иконимически престъпения шейх, гражданин на ОАЕ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Късо съединение предизвика пожар и изпепели 100 фуражни бали, съобщават от областната дирекция на полицията в Монтана, пише Трибали.
препоръчано
Инцидентът е възникнал вчера в 14.38 часа в село Септемврийци. Сигналът веднага е подаден на тел. 112, като на мястото светкавично пристигнал екип на участъка за пожарна безопасност и защита на населението във Вълчедръм.
Огнеборците загасили огнената стихия, която възникнала в тракторно ремарке. Причината за пожара е късо съединение в ел. мрежа, поясняват от полицията в Монтана.
Задържаха 25-годишна шофьорка с 2,52 промила алкохол
8018
преди 4 часа
Жена загина, три други са в болница след таран на пътя Добрич-Силистра
22490
преди 6 часа
Пожар унищожи част от офис на автокъща в Сливен
6807
преди 6 часа
НОВА КРЪВ! Тежка катастрофа с жертва затвори пътя София – Варна
33525
преди 8 часа


