BG EN

Готвели убийство за експерта, разследващ сваления над Донбас „Боинг”

ЧАС ПИК

Готвели убийство за експерта, разследващ сваления над Донбас „Боинг”

9116
на 11.04.2016
Готвели убийство за експерта, разследващ сваления над Донбас „Боинг”
Автор:   ПИК

Извършителят е задържан

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Готвено е убийството на експерта, който разследва сваления над Донбас самолет „Боинг”.Тези данни изнесе върховната прокуратура на Украйна, цитирана от РИА „Новости”.
На този етап подробности около готвеното убийство не се съобщават, но се казва,че лицето, което е трябвало да го извърши, е задържано.

препоръчано

Припомняме,че самолет на авиокомпания Malaysia Airlines пътуващ от Амстердам за Куала Лумпур бе свален с ракета на 17 юли 2014 година в Донецка област. Загинаха 298 човека. Обсоятелствата около трагедията и до момента продължават да се изясняват.

 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 72
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК