BG EN

Готвят ново наказание за Реал (Мадрид) заради асистент на Зидан

Футбол

Готвят ново наказание за Реал (Мадрид) заради асистент на Зидан

7317
на 15.01.2016
Готвят ново наказание за Реал (Мадрид) заради асистент на Зидан
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Реал (Мадрид) може да отнесе ново наказание от Кралската футболна федерация на Испания. Причината за евентуалната санкция е един от асистентите на треньора Зинедин Зидан – Давид Бетони.

Той е част от техническия щаб, но няма необходимата треньорска тапия, за да бъде воден като първия асистент на Зидан и няма право да стои на треньорската скамейка. Бетони бе до Зизу при победата на Реал (Мадрид) с 5:0 срещу Депортиво Ла Коруня в последния кръг на Примера дивисион.

В нормативния документ на федерация е записано, че на треньорската скамейка могат да стоят само старши треньорът, вторият треньор, наставникът на вратарите, фитнес треньорът, физиотерапевта или администратора на клуба, както и резервните футболисти. Предстои федерацията да разгледа случая и да се произнесе по него.

Ако Реал бъде наказан, това ще бъде трета санкция за тима в последните месеци. „Кралския клуб” бе изваден от турнира за Купата заради участието на Денис Черишев в двубой от надпреварата, без да има право на това. ФИФА пък наложи забрана на тима за трансфери в следващите два прозореца.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 76
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК