ГОРЕЩО
ТЪНКИ СМЕТКИ! Ето ги плановете на Радев за бъдещата му партия
Заем за Украйна: Евролидерите одобриха 90 милиарда евро за следващите две години
В ДЕСЕТКАТА! Такива измамници като Асен, Киро, Ники и Иво никога не са се случвали на България
ВИЖТЕ ГИ ДОБРЕ! Това са умно красивите - Лекси Фльор и Лекси Д’иректьор (СНИМКА)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Километрични колони от камиони в района на Дунав мост при Русе. Опашките се редят по пътя Русе – Силистра и обратно и продължават по международното шосе от София към границата.
препоръчано
Заради тапите жителите на съседния град Мартен готвят гражданско неподчинение и затваряне на пътя.
Според местните проблемът е от години и не се разрешава. На място е имало множество ПТП-та, някои от тях с жертви.
Хората се оплакват, че всяка сутрин и вечер опашките от тежкотоварни камиони са километрични и движението е почти невъзможно.
На 13 април ще се проведе протест, като недоволните канят министрите Караджов и Николай Събев, за да кажат кога ще бъдат разрешени проблемите.
Заради гръцки протестиращи затвориха „Капитан Петко Войвода“
1070
преди 12 минути
СКРЪБНА ВЕСТ: Отиде си гроздоберачката от двулевката - Кина Гърбова
19167
преди 15 часа
ГКПП „Кулата - Промахон“ е затворен за камиони
6926
преди 19 часа


