ГОРЕЩО
Калин Стоянов скочи на Демерджиев: Не се справя с МВР! Време е да свали розовите очила и да спре с празните приказки
Нов сценарий за КРАЯ НА СВЕТА: Учени взривяват досегашните теории за огнения апокалипсис
ГОРЕЩА ТЕМА! Топ експерт посочи всички СИЛНИ и СЛАБИ страни на бюджета на правителството (СНИМКА)
Евгений Михайлов гневно: Само ДПС ли доби смелост да се противопостави на идеята за закриването на Комисията по досиетата?
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
Повод за острите думи бе поредният съдийски скандал у нас
Футболният мениджър Георги Градев за пореден път изрази остра позиция срещу БФС. Повод за гневното му избухване бе пресният скандал, свързан със съдийството у нас. Както е известно, във вторник Лудогорец победи Ботев (Пловдив) с 0:1 в скандален мач, изпуснат от главния рефер Таско Тасков, който не отсъди редовен гол за канарчетата, а преди това затвори очите си за чиста дузпа в наказателното поле на разградчани. Впоследствие, Боби Михайлов наказа провинилия се съдия, но посочи, че Съдийската комисия е отделен орган, въпреки че по документи е част от сдружението. Публикуваме текста на Градев в социалната мрежа Фейсбук без редакторска намеса. "Тези хора раждат само глупости! Как може един орган на БФС да се развива автономно от сдружението? Чия глава е родила тази идиотщина? Как да не се меси Бобката в работата на съдиите!? Че той сам си е признал, че се меси още в първото изречение на новината на сайта на БФС: "Главният съдия на мача от 14-ия кръг на „А“ ФГ „Ботев“ – „Лудогорец“ Таско Тасков и помощниците му Цветан Трифонов и Валентин Добрев са със спрени права по изричното настояване на президента на Българския футболен съюз Борислав Михайлов"!!!!!!! Днес пък член на ИК (Наско Сираков) директно е казал на въпросната комисия какво да прави със страничния съдия. Е, ако това не е вмешателство, кое е? Кое им е автономното на Съдийската комисия? Собствена банкова сметка ли имат? Собствена администрация ли имат? Кое? Ей, хората н е са тъпи и много добре разбират, когато ги правят на балами. И какъв е този бюджет, който ИК ще гласува? Кое им дава това право, което по закон и по устав на БФС принадлежи изключително на ОС? ВЪН НЕЛЕГИТИМНИТЕ АНАРХИСТИ ОТ БФС!"препоръчано


