ГОРЕЩО
ПРЕД ЕВРОЛИДЕРИТЕ: Радев посочи ТРИ ОБЛАСТИ, в които Украйна може да очаква подкрепа от България за своето възстановяване (СНИМКИ)
ГЪРМИ ГОЛЯМ СКАНДАЛ! Заместник на Терзиев прави нагласена обществена поръчка - купуваме на безбожни цени убити от каране автобуси от Виена
Прокуратурата с подробности за огромната трагедия на "Тракия" - шофьорът на камиона имал 20 нарушения
ГОРЕЩО В ПИК! Делян Пеевски: Паметта за агентите и доносниците на ДС не трябва да бъде заличена, за да не може да се повторят мракобесните времена на комунистическия режим
ПАК СЕ ПОЧНА С ПАНАИРИТЕ: ДБ иска правителството да изтегли бюджета - Мирчев, Божо и компания май се уплашиха да правят протести
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Градушка с големината на грахово зърно удари житните насаждения и площите, посети с картофи, в местността "Луковица” край село Сатовча, съобщи struma.bg.
препоръчано
Според местното население природната аномалия през месец април се дължи на неестествено топлото време.
Очевидци твърдят, че градушката се е изсипала на определен периметър, като на 100 метра от него не е валял дори дъжд.
Около 13.45 часа тъмен облак е надвиснал над „Луковица” и от него се изсипала градушка, коментират жителите, станали свидетели на бедствието.
Предполага се, че ледените топчета не са нанесли щети на насажденията, пише „Инфомрежа”.
НОВ СЛУЧАЙ! Още един камион разкъса мантинела и се разби в кола
21826
преди 32 минути
НОВИ ПРАВИЛА ЗА ВСС: Камери при вота и мораториум върху ключови решения
10265
преди 1 часа


