BG EN

Градушка колкото лешник падна в Свищовско

Региони

Градушка колкото лешник падна в Свищовско

18021
на 20.05.2019
Градушка колкото лешник падна в Свищовско
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Градушка с размерите на лешник е паднала в Свищовско, нанесени са щети върху земеделската продукция, има наводнени пътища, съобщи кметът на Свищов Генчо Генчев, цитиран от БТА.

препоръчано

По думите му пороят, съпроводен с градушка е продължил повече от 20 минути. Най-засегнати са селата Морава, Вардим и Драгомирово. Преустановено е движението по жп линията Левски-Свищов в района на жп спирката в село Морава.

Кметът Генчо Генчев е пристигнал в Морава с аварийните екипи за да бъдат установени пораженията от градушката, започнала в следобедните часове.

В края на миналата седмица селото беше поразено от градушка и ураганен вятър, а щетите бяха описани от комисия към Община Свищов, припомни кметът.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 114
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК