BG EN

ГРАНДИОЗЕН СКАНДАЛ В ЕФИР! Депутати от ГЕРБ и БСП на нож заради министерските оставки

Политика

ГРАНДИОЗЕН СКАНДАЛ В ЕФИР! Депутати от ГЕРБ и БСП на нож заради министерските оставки

37324
на 13.09.2018
ГРАНДИОЗЕН СКАНДАЛ В ЕФИР! Депутати от ГЕРБ и БСП на нож заради министерските оставки
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Грандиозен политически скандал се развихри в ефира на БНТ. Депутатите от ГЕРБ Димитър Лазаров и от БСП Георги Свиленски скочиха един срещу друг заради неосъщественото гласуване на министерските оставки. 

препоръчано

"Влязохме в още по-голяма криза - негласувани още министри, а един от тях се самооттегля. Изведнъж получаваме информация, че министър-председателят предложил на кандидата Александър Манолев да се самооттегли. Ами тогава не го предлагай", каза Свиленски. "Става дума за етика. Манолев каза, че не иска да създава напрежение. Когато имаме някакво съмнение, ние махаме човека", отвърна Димитър Лазаров.

Лазаров скочи срещу колегата си с въпрос защо БСП са излезли от залата при положение, че толкова са настоявали да се гледа законопроектът за пътищата. "Има разлика между закон за пътищата и закон за безопасност на пътищата", заяви Свиленски. 

Двамата депутати превърнаха телевизионното студио в парламентарна зала. Остриетата на партиите започнаха да се замерят взаимно с обвинения в страх.

" Вие сте в паника, казахте, че ще ходите да разпространявате "Визия за България", не знаете какво правите", каза Димитър Лазаров.

"Премиерът е в паника. Вижда, че властта му се изплъзва. Нямате мисъл какво да правите с това управление. ГЕРБ потъват", контрира го Свиленски.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 39
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК