BG EN

Граничар погна деца от браздата край Силистра, едно от тях падна и се удави в Дунав

ЧАС ПИК

Граничар погна деца от браздата край Силистра, едно от тях падна и се удави в Дунав

7109
на 04.04.2014
Граничар погна деца от браздата край Силистра, едно от тях падна и се удави в Дунав
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

14-годишно момче от Силистра се е удавило в река Дунав. Инцидентът е станал около 15.30 часа, съобщи БНР.

препоръчано

Момчето, заедно с още трима свои приятели, се намирало в близост до граничната бразда. След предупреждение от страна на граничен полицай да напуснат зоната, децата са побягнали към реката и едното се подхлъзнало и паднало във водата. Намиращ се наблизо рибар е видял как момчето потъва.

Екипи на Гражданска защита извършват претърсване в района на инцидента. Тялото на удавеното момче все още не е намерено.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Парламентът безпроблемно събра кворума от раз. Депутатите удължиха работното си време, закриха окончателно КПК и порязаха ППДБ да демагогстват по любимата им тема за главния прокурор (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Парламентът безпроблемно събра кворума от раз. Депутатите удължиха работното си време, закриха окончателно КПК и порязаха ППДБ да демагогстват по любимата им тема за главния прокурор (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 66
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК