BG EN

Григор Димитров запази позицията си, Пиронкова отново в Топ 50

Тенис

Григор Димитров запази позицията си, Пиронкова отново в Топ 50

6690
на 11.05.2015
Григор Димитров запази позицията си, Пиронкова отново в Топ 50
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Григор Димитов остава на 11-о място в световната ранглиста на АТР, а при дамите Цветана Пиронкова се върна в Топ 50. Рафаел Надал се смъква с три позиции и е седми, след като претърпя провал в опита си да защити своята титла в Мадрид. Испанецът загуби в заключителната среща от Анди Мъри, който остава трета ракета в света.

препоръчано

С по две позиции нагоре се изкачват Милош Раонич (четвърти) и Томаш Бердих (пети). Григор Димитров днес стартира участието си на турнира в Рим с мач срещу поляка Йежи Янович, който ще започне в 13:00 ч. При жените Пиронкова минава с пет места напред до 47-о. Първата ни ракета също ще играе в италианската столица, като започва срещу Зарина Диас от Казахстан в 12:00 ч . 

свързани новини
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 16
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК