BG EN

Григор ще играе с интересен партньор на двойки в Индиън Уелс

Тенис

Григор ще играе с интересен партньор на двойки в Индиън Уелс

4531
на 03.03.2015
Григор ще играе с интересен партньор на двойки в Индиън Уелс
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Освен на сингъл, Григор Димитров ще се включи и в турнира на двойки по време на предстоящия Мастърс в Индиън Уелс, който ще се проведе от 12 до 22 март.

препоръчано

Партньор на българина ще бъде американецът Марди Фиш, който е достигал до номер 7 в световната ранглиста. Двамата имат любопитна история от участието на Димитров и Пиронкова в турнира за смесени двойки Хопман Къп.

Тогава в мача помежду си, Фиш и Димитров стигнаха до сериозен спор, който се проведе на висок тон. През миналата година обаче двамата тренираха заедно и демонстрираха, че всичко лошо е забравено.

Освен тях, в двойковия турнир ще има силни дуети като Чилич/Дел Потро, Надал/Карено Буста и Вавринка/Кубот./gong.bg

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Киберзаплахата е едно от най-страшните неща. Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Киберзаплахата е едно от най-страшните неща. Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 77
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК