BG EN

Грипът убива в Гърция! За 10 дни са починали 7 души

Балкани

Грипът убива в Гърция! За 10 дни са починали 7 души

10102
на 16.01.2020
Грипът убива в Гърция! За 10 дни са починали 7 души
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

За по-малко от десет дни 7 души са починали от сезонен грип в Гърция, а общият брой на смъртните случаи от октомври е достигнал 8, сочат данни на Гръцката национална организация за обществено здраве.

препоръчано

Регистрирани са 24 тежки случая на лабораторно потвърден грип. Повечето са имали предишни здравословни проблеми.

Гръцката национална организация за обществено здраве съобщава, че активността ще продължи да бъде висока през следващите седмици и както всяка година се очаква до средата на март да има и други случаи на сезонен грип.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Разпада ли се Промяната във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант Хоризонт“ (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ново
Днес: 13
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК