ГОРЕЩО
Колтуклиева ОТНОВО РАЗКРИ двойния аршин на Киро и компания: Та кой употребява НСО за лично ползване?!
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ШОК! Вижте какво показвала една от камерите в мъжките тоалетни на 138-о училище, монтирана от извратения директор… (СНИМКА)
Доц. Борислав Цеков вещае ХАОС НА ИЗБОРИТЕ, ако посегнат радикално на изборния кодекс
И БНТ се присъедини към жалейката "Горката Цънцарова". Бойко Василев опита да провокира Делян Добрев, но получи...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гришо Димитров ще започне срещу Жил Мюлер участието си на тенис турнира на ATP в Базел. Двамата са си разменили по две победи досега в съперничеството им.
препоръчано
Хасковлията попадна в една половина на схемата с Кей Нишикори, Милош Раонич и Давид Гофен, а сред останалите състезатели най-голямата опасност идва от Хуан Мартин дел Потро.
В другия поток лидер е Стан Вавринка, а освен него поставени са Марин Чилич, Ришар Гаске и Джак Сок.
Досега Григор три пъти е достигал до четвъртфиналите в това състезания. Димитров се намира в добра форма и има сериозни възможности този път да премине фазата на четвъртфиналите в турнира.
Гришо се бори, но не успя!
25260
на 22.10.2016
След сензациите с Гришо и Троицки! Рафа каза "НЕ" (КРАЯТ НА ЕДНА ВЕЛИКА ЕРА?)
29060
на 21.10.2016
ИЗНЕНАДАТА Е ПЪЛНА! Гришо със сензационно признание в чужбина (ВИДЕО)
39813
на 21.10.2016


