ГОРЕЩО
НАПРЕЖЕНИЕТО ЕСКАЛИРА! Иран отхвърля предложенията на САЩ, Тръмп праща 7000 войници да атакуват по суша
МОДА ЛИ Е, ЧУДО ЛИ Е! 22-годишна кандидат-депутатка на ППДБ хвъли в шок Мрежата - цъфна на откриването на кампанията с криви нокти като на граблива птица (СНИМКИ)
„Първият вече е по-добър“ - efbet представи на пазара обновен сайт с многобройни нови възможности, съдържание и функции
Мальовица стана еко курорт на годината
Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-добрият български тенисист Григор Димитров ще играе срещу френския ветеран Никола Маю в мач от демонстративния турнир Ultimate Tennis Showdown, който се провежда в град Био край Ница.
Гришо трябваше да срещне австралиеца Алексей Попирин, но организаторите направиха промяна в групата на Димитров, сочи информация на "Топспорт". След две загуби миналия уикенд, Григор няма шансове за полуфиналите на състезанието. Той каза, че е изкарал тежко коронавирусна инфекция и е загубил три килограма след нея.
Двубоят между Димитров и 38-годишния майстор на двойките Маю ще се проведе в събота.
препоръчано
Гришо със заявка за...
13670
на 29.07.2020


