ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-добрият ни тенисист Григор Димитров се класира за третия кръг на турнира от сериите АТР 250 в Женева, Швейцария. Българинът победи Иля Ивашка (Беларус) с 6:4, 6:4.
препоръчано
Ивашка е опонент, който не е за подценяване, солидна победа за Гришо. Димитров стартира в състезанието от втория кръг.
В спор за място във финалната четворка на турнира родният ас ще играе с победителя от срещата между Пабло Куевас (Уругвай) и 18-годишния французин Артур Казо.
Гришо започва срещу квалификанта Иля Ивашка в Женева
7746
на 19.05.2021


