ГОРЕЩО
Демерджиев-гейт: НАП препира най-добре
САМО ПИК! Георги Марков от сърцето на Европа: Унгария стана Венецуела, но без петрол. В България трио на регреса ще ни доведе до предсрочни избори
ГОРЕЩА ТЕМА: Киселова посочи четирите възможни дати за президентските избори и направи важно уточнение за държавния глава
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Григор Димитров и Давид Гофен няма да се състезават на двойки в Монте Карло, след като достигнаха до 1/4-финалите в турнира. Така Оливер Марах и Мате Павич продължават напред без игра.
Разбира се, решението бе очаквано, като единствено трябваше официално да бъде потвърдено.
Димитров и Гофен се изправиха един срещу друг на сингъл, където българинът победи с 2-0 сета и продължи на 1/2-финал срещу Рафаел Надал, така че с оглед на това да запази силите си, пропуска срещата при каретата, пише "Тенис кафе".
препоръчано


