ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Григор Димитров бе изключително развълнуван след като спечели титлата на турнира в Акапулко след трисетов трилър срещу южноафриканския гигант Кевин Андерсън. Ето и първите думи, които хасковлията изрече, след като получи трофея от надпреварата и мексиканско сомбреро.
препоръчано
Българинът показа чувство за хумор и заяви, че освен традиционната мексиканска шапка е трябвало да получи и кон. "Къде ми е коня? Не знам откъде да започна… Поздравявам Кевин за страхотния турнир, който изигра. Благодаря на всички, които ме подкрепиха през цялото време тук в Акапулко. За първи път съм тук, бяха ми казали, че турнира е чудесен."
Радев трябва да бъде спрян
65788
преди 1 часа
ТЪЖНА ВЕСТ: Почина собственикът на "Фантастико"
99167
преди 2 часа


